Sīkfailu politika

Atjaunināts 2018. gada 7. maijā

 

Kad apmeklējat Orion tiešsaistes pakalpojumus, jūsu ierīce saņem vienu vai vairākus sīkfailus, kas tiek nosūtīti no mūsu tiešsaistes pakalpojuma uz jūsu pārlūkprogrammu.

 

Kas ir sīkfaili?

 

Sīkfails ir neliels teksta fails, ko pārlūkprogramma saglabā lietotāja ierīcē. Sīkfaili nekādā veidā nerada kaitējumu jūsu failiem un ierīcei. Sīkfaili ir iedalīti pastāvīgos sīkfailos un sesiju sīkfailos. Pastāvīgie sīkfaili paliek ierīcēs iepriekš noteiktu laika posmu, pēc kura tie tiek dzēsti vai nu automātiski, vai dzēšot sīkfailus no pārlūkprogrammas. Sesiju sīkfaili paliek ierīcē tikai tik ilgi, kamēr apmeklējat mūsu tiešsaistes pakalpojumus, un tiek dzēsti, kad pārlūkprogramma tiek aizvērta.

 

Kāpēc un kā mēs izmantojam sīkfailus?

 

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu lietotāju pieredzi un izsekotu, kā tiek izmantoti mūsu tiešsaistes pakalpojumi, kā ari izstrādātu labākus pakalpojumus. Ar sīkfailiem mēs varam, piemēram, iegaumēt valodu iestatījumus, kādus izvēlaties mūsu tiešsaistes pakalpojumiem, lai tiešsaistes pakalpojumu atkārtota apmeklējuma laikā tie vairs nebūtu jāizvēlas. Citiem vārdiem sakot, mēs varam uzlabot savu tiešsaistes pakalpojumu saturu un darbību, kā arī novērst šo pakalpojumu kļūdas. Mēs izmantojam sīkfailus arī mārketinga nolūkos, lai uzrunātu konkrētu mērķauditoriju. Šādi mēs varam piedāvāt jums saistošāku saturu. Papildus mēs nosakām savu pakalpojumu un vietņu pievilcību.

 

Ar sīkfailiem apkopotie dati cita starpā ir IP adrese, pārlūkprogrammas un ierīces veids un pārlūkošanas valsts. Tomēr sīkfailu dati nesniedz iespēju identificēt jūs, un mēs neapvienojam sīkfailu datus kopā ar citiem personas datiem, kas varētu tikt apkopoti citā kontekstā. 

 

Kā novērst sīkfailu lietošanu vai kā dzēst sīkfailus?

 

Vairums pārlūkprogrammu atļauj sīkfailus pēc noklusējuma. Tomēr pārlūkprogrammas vai ierīces iestatījumos varat bloķēt sīkfailus un dzēst tos. Neļaujot sīkfailiem darboties vai dzēšot tos, mūsu tīmekļa vietne ir mazāk lietotājam draudzīga, un mūsu vietne vairs neiegaumē preferences, piemēram, valodu iestatījumus. Dzēšot sīkfailus no pārlūkprogrammas vēstures, tie tiek notīrīti, bet netiek apturēta to turpmākā lietošana.

 

Apmeklējot tīmekļa vietnes, varat arī atlasīt inkognito vai privātās pārlūkošanas režīmu.

 

Norādījumus par to, kā dzēst sīkfailus no populārākajām pārlūkprogrammām, skatiet šeit: Internet ExplorerMozilla FirefoxGoogle Chrome un Safari.

 

 

Trešo pušu sīkfaili un apkopotie dati

 

Papildus mūsu sīkfailiem mūsu tiešsaistes pakalpojumos mēs izmantojam trešo pušu sīkfailus.

Trešo pušu sīkfaili pieder trešajām pusēm, piemēram, tīmekļa analīzes nodrošinātājiem. Mēs izmantojam Google Analytics sīkfailus un citus pakalpojumu nodrošinātājus, lai piedāvātu lietotājiem saistošākas reklāmas un apkopotu mērīšanas un analītiskos datus no saviem tiešsaistes pakalpojumiem.

 

Trešās puses var noteikt lietotāju ar sīkfailu datiem, ko apkopo trešās puses. Uz trešo pušu pakalpojumiem attiecas to sīkfailu un konfidencialitātes politikas, un līdz ar to Orion neuzņemas atbildību par trešo pušu veikto datu apkopošanu un apstrādi.

 

Ja vēlaties bloķēt Google Analytics iestatītos sīkfailus, varat lejupielādēt pārlūkprogrammas spraudni šeit: (https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en). Varat izmantot arī citus rīkus un spraudņus, lai bloķētu sīkfailus un izsekošanu.

 

Mēs ļaujam sociālo tīklu spraudņiem darboties mūsu tiešsaistes pakalpojumos, lai jūs varētu, piemēram, apmeklēt mūsu sociālo tīklu lapas un izmantot kopīgošanas pogas. Uz šiem pakalpojumiem ir attiecināmi sociālā tīkla pakalpojumu nodrošinātāja pakalpojumu noteikumi. Šeit ir atrodami pakalpojumu noteikumi tādiem pakalpojumiem kā GoogleFacebookTwitter un YouTube.

 

Izmaiņas

 

Orion patur tiesības veikt izmaiņas savai sīkfailu politikai, ja tā ir jāatjaunina atbilstoši tiesību aktos veiktajām izmaiņām vai citiem iemesliem.